Karmienie kota – dlaczego to takie istotne

Karmienie kota to jedna z najbardziej istotnych elementów dotyczących jego obecności u nas w domu zaraz za jego ogólnym wychowaniem. W tym wpisie tłumaczę genezę bloga oraz istotne elementy na które zwrócę uwagę przez cały okres jego tworzenia.

Karmienie kota to jedna z tych rzeczy, która dostarcza nam niesamowicie dużo satysfakcji – kot je, jest zadowolony, czeka na Ciebie jak na swojego superherosa i zadowolony mruczy kiedy zje.

Istotne jest, aby czynność sama w sobie – karmienie naszego kota, była dla niego zdrowa i bezpieczna. Ważne, żeby podawać kotu taką karmę po której nie będzie czuł się gorzej i nie będzie bardziej roztargniony i zdenerwowany niż wtedy kiedy jest głodny. Istotne jest również, żeby karma nie powodowała u niego wzdęć.

Nie będę w tym wpisie opisywać od razu wszystkiego co jest istotne, najważniejsze to, aby kot czuł się dobrze. Tym bardziej, że na rynku obecnie karm nie brakuje i śmiało można dobrać taką, która pozwoli kotu czuć się dobrze.

Misją tego bloga jest omówienie jak największej ilości karm dostępnych na rynku i sklasyfikowanie ich według naszych potrzeb – czyli potrzeb naszego pupila.

Opublikowane przez Blogowy kot

Interesuje mnie wszystko co związane z kotami i biotechnologią. Lubię czytać skład karm dla kotów i zastanawiać się nad sposobem ich produkcji i tym jakie to ma dokładnie znaczenie dla nas.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: